Sumcové

Udice na lov sumcov

Sumcové udice INSIDER

Sumcové udice INSIDER

Táto rada udíc je výnimočná tým, že nemá klasické očká, ale má špeciálne vedenie vlasca po trupe udice. Je určená na vertikálny lov najväčších európskych sladkovodných rýb. Tieto in-line udice boli dlhú dobu používané len pár špecialistami. Prúty majú pevné sedlo navijáku a kvalitnú protišmikovú rúčku. Súčasťou udice je aj prevliekacie lanko.

skladom
0
70,49 €
Udica na lov kapitálnych sumcov Waller Kalle Dream Fish Klong

Udica na lov kapitálnych sumcov Waller Kalle Dream Fish Klong

Udica špeciálne určená na lov kapitálnych sumcov a iných dravých rýb, je vyrobená z jedného kusu, rúčka je robená na závit, blank Composite Carbon, kvalitné očká a povrchová úprava.

skladom
0
115,85 €
Sumcová udica LM Waller - V.I.P.

Sumcová udica LM Waller - V.I.P.

Séria prútov navrhnutá Ľubomírom Matušíkom - L. M. Waller Slovakia, ktoré boli osobne testované v európskych veľtokoch. Prúty majú parabolickú akciu, extrémnu nosnosť a pri zdolávaní ryby sú prakticky nezničiteľné. Použité sú originálne špičkové blanky HARRISON, pevný grafitový úchyt navijáka, špeciálne očká dovezené z USA / určené pre spletané šnúry / , ktoré sú odolné voči slanej vode, prvotriedny korok dovezený z Anglicka. V dĺžkach 2, 70 m a 3 m sú prúty osadené trojitou rúčkou. Na objednávku je možné vyrobiť aj prút s vlastnoručným podpisom zákazníka. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis. Záruka 5 rokov. Ručná práca.

skladom
0
375,09 €

Rybárske potreby Sänger ponúkajú profesionálne rybárske udice vytvorené špeciálne na lov sumcov.