Nože

Nože na ryby

Multifunkčný nôž Specitec Multi Led Tool

Multifunkčný nôž Specitec Multi Led Tool

Multifunkčný nôž v púzdre. Má drevenú rúčku, kliešte, pílku, nožík, šrobovák, otvárak, diódové svetlo.

skladom
0
8,96 €
Kizlyar - Kondor

Kizlyar - Kondor

Čepele sú vyrobené z ruských nerezových aj nehrdzavejúcich a v neposlednom rade vysoko kvalitných damascénskych ocelí vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65 x 13. Po zakalení na tvrdosť 56 - 58 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Vďaka návratu k tradíciam sú čepele odlišné zdobením rôznymi dekoratívnymi motívmi. Môžu to byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradičný štylizovaný rastlinný motív. Konečný vzhľad každého noža je jedinečný a nikdy sa neopakuje. Ďalej môže byť každý výrobok ozdobený striebrom, melchiorem(neusilber), čiernením alebo smaltom. Pre každý nôž, alebo šabľu sa jednotlivo vyrába púzdro. Púzdra sú ozdobené vytlačeným ornamentom typickým pre daný typ noža.

skladom
0
153,36 €

Rybárske potreby Sänger ponúka široký výber rybárskych nožov, nože na ryby; vreckový nôž, filetovací nôž, multifunkčný nôž.

  • Filetovacie nože nože slúžia k finálnej úprave rýb. Filetovacie nože sú výborný darček pre rybára, nakoľko rybárske potreby sú veľmi rôznorodé a vybrať rybárovi správny rybársky prút nie je vždy ľahké. Výberom kvalitného noža nič nepokazíte. Filetovacie nože musia byť veľmi ostré a maximálne pružné.